З гордістю та на максимальній гучності про українську ідентичність

Результати великого дослідження української автентичності та національного характеру в рамках проєкту «Мапа української ідентичності»:

Редакція медіа VGORODE разом із брендом glo™ понад 3 тижні досліджували риси справжнього українського характеру, щоб виявити унікальні якості, властиві нашій нації. Саме на їх основі співак, музикант та автор пісень – Артем Пивоваров, створив маніфест для нашого спільного проєкту.
На правах реклами
Проєкт за підтримки бренду glo™
glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.
Пронизуючий до мурах Маніфест Артема Пивоварова до фіналу проєкту “Мапа української ідентичності”
Наприкінці минулого року в межах дослідження проєкту, окрім тесту, троє представників творчих професій: співвласниця та креативна директорка бренду одягу CHER’17 Тетяна Парфільєва, сценарист та співатор "Подкаст терапії" Євгеній Янович, співак, музикант та автор пісень Артем Пивоваров, дали глибокі інтерв’ю, де поділились власними спостереженнями, як через їхню діяльність українці транслюють власну ідентичність. Які дії та почерк вирізняє наших людей серед усіх.
img
Крізь усі інтерв’ю та результати тесту, безумовно, найбільше відображалась сміливість,

як найточніша характеристика українців. «Якби ти знала, яка ти гарна, коли у собі не маєш страху», — це слова з вірша “Якби ти знала” сучасного поета Юрія Іздрика. Тож якщо мірилом краси є сміливість — українці, безперечно, – найкрасивіша нація світу.

Ми йдемо вперед, захищаємо, годуємо, будуємо, робимо нове та розповідаємо світу про себе. Бути сміливим - не означає не відчувати страху, це значить робити свою справу, незважаючи на страх. Крокувати у невідоме надзвичайно складно, але тільки там криються вершини, яких ніхто ще не досягав.
img
Ці нові невідомі вершини постійно підкорює Артем Пивоваров.

В своєму інтерв’ю він розповів: “Музика, мистецтво в цілому, в нашому випадку в Україні, завжди була нашою візитівкою. Ми відрізнялись від своїх сусідів — якісним матеріалом, цікавими кейсами, проєктами, своїми сміливими рішеннями та ідеями! …..Чим відрізняється наша музика? Первинно — своєю енергією. Це передалося нам від наших пращурів”.

Творчість Артема Пивоварова якраз і є саме такою потужною та енергійною музикою з українським фльором. Після емоційного інтерв’ю Артем надихнувся проєктом та вирішив переосмислити національні особливості, які притаманні саме нам. Так проєкт і переріс в потужний та неповторний трек.
В основі цього маніфесту лежать слова-якості з результатів тесту та інтерв’ю. Кожне слово ніби написане самими українцями. Артем Пивоваров – один із лідерів сучасної музичної культури, зібрав усю квінтесенцію української особливості. І тепер цей маніфест лунає звідусюди.

Ці чесні і сильні слова дуже швидко запали в ті самі жовто-блакитні серця з першого біту.

Нарешті, опубліковано і сам кліп маніфесту, де відгукується кожне слово, адже розумієш, що перелічені якості твої рідні, добре знайомі, ті, які за замовчуванням йдуть з народження у українців.
Мітя Шмурак, режисер кліпу, поділився, в чому секрет сили цього маніфесту: “Я обрав геометрично вивірену форму подачі, а динаміка треку допомогла підсилити роботизована камера. І важливо, що в цій динаміці ми зберегли візуальні елементи проєкту “Мапа української ідентичності”. У кліпі вони є додатковими яскравими вставками, що безпосередньо акцентують увагу на рисах характеру, які притаманні українцям.”

Драйвовий та динамічний біт пісні разом зі словами, близькими кожному з нас, тільки підсилюють віру в нашу унікальність та незламність.

Тепер кожен може прослухати маніфест Артема Пивоварова, почути добре знайомі якості в унікальній музичній обробці, створеній та присвяченій проєкту “Мапа української ідентичності”.

І приємно, що таких цінних творів стає більше. Ми продовжуємо розвивати усі можливі індустрії попри ситуацію сьогодні. Це говорить про нашу наполегливість. Майже вся українська історія — історія виборювання власної незалежності. Проте ні на мить не сумнівались: зусилля дадуть результат. Історія доводить, що наполегливість та характер, який не дає опустити руки у складний момент.

Саме поруч з такими людьми загострено відчувається палка вірність. Якість, яку ми тільки підігріли за останній рік.

Мільйони людей були змушені перетнути український кордон та знайти тимчасовий прихисток у різних куточках світу. Та їхні серця ні на секунду не перестають бути вірними Україні. Вони донатять, допомагають, представляють Україну за кордоном, а ще навчаються та пізнають світ. Щоб дуже скоро повернутись, та наповнити нашу ідентичність новими сучасними сенсами.

Так само важливе місце займає в наших головах чесність.

Адже обирати між правдою та легким шляхом буває вкрай непросто. Та українці знають: лише правдивий шлях приносить спокій. Сьогодні нам доводиться говорити багато складних речей та однозначно відстоювати свої кордони, без сорому та натяків. Часто це означає, що з кимось наші дороги розійдуться, та тим дорожчими будуть люди, що розділяють спільні погляди та цінності.

Ми незламні! Ми можемо все, коли ми разом. А допомагає нам незламна віра у свою мету. Усвідомлювати багатогранність нашої нації надзвичайно приємно.

Проєкт реалізується за підтримки бренду glo™